Wspólnoty
parafiakalna.pl
Margaretki
terminy spotkań - 2 razy w roku w marcu i lipcu

Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci
terminy spotkań - w każdą sobotę godz. 9.00

Ministranci
terminy spotkań - w każdy piątek po Mszy św.

Grupa Uwielbienia
terminy spotkań - w każdy I Czwartek miesiąca

Koło Charytatywne
terminy spotkań - raz w miesiącu

Apostolstwo Dobrej Śmierci
terminy spotkań - w każdy I Czwartek miesiąca

Żywy Różaniec
terminy spotkań - raz w roku

Czciciele NSPJ
terminy spotkań - w każdy I piątek miesiąca

Czciciele Miłosierdzia Bożego
terminy spotkań - w każdy III piątek miesiąca

Czciciele NSNMP
terminy spotkań - w każdą I sobotę miesiąca

Rycerze Niepokalanej

terminy spotkań - w każdą I sobotę miesiąca

Wieczernik - mężczyźni działający w Mocy Ducha św. Spotkania raz na kwartał.

Lista osób Wieczernika

Grupa I

  1. Bednarz Mirosław 502323096
  2. Czech Stanisław 602489687
  3. Słowik Adam 503018220
  4. Niemirowski Zbigniew 601518963
  5. Kubica Jarosław 508315189
  6. Gach Witold 338176244
  7. Konior Zdzisław 608276629

Grupa II

  1. Katana Piotr 338176050
  2. Marek Krzysztof 338176535
  3. Podsiadlik Zbigniew 338176258
  4. Kamiński Józef 504809481

Grupa III

  1. Bistyga Mirosław 503191330
  2. Hańderek Stanisław 600447559
  3. Hubczak Jan 3347150542
  4. Kastelik Józef 338176245
  5. Kocur Bogusław

Grupa IV

  1. Kubica Rafał 338176233
  2. Kogut Lucjan 334831052
  3. Jakubiec Wiesław 507234249
  4. Cembala Stanisław 338176243

Ks. Kazimierz Hanzlik Tel. 502687866

Parafia Świętego Antoniego
43-376 Kalna
ul. Kościelna 195
tel. 33 8176 176
kom. 502 687 866
kalna@katolik.bielsko.pl

Nr rachunku :
77813100050017152420000010
REGON : 072732922
NIP : 937-23-47-242

Proboszcz :
Ks. kan. Kazimierz Hanzlik