image image image
Parafia w Kalnej

Wszystkie grupy przyjęły Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela. Odtąd On rządzi całą wspólnotą.

Czytaj więcej
Janie Pawle II pamiętamy

W środę 2 kwietnia 2014 roku przypadła 9 rocznica odejścia do Domu Ojca Błogosławionego Jana Pawła II.

Zobacz więcej
Parafia pw. św. Antoniego

Kalna, należy do dekanatu łodygowickiego
w diecezji bielsko-żywieckiej.

Czytaj więcej
Niedziela, 2 sierpnia 2015 roku        Osiemnasta Niedziela zwykła

Dla pielgrzymów

Pielgrzymka na koniec świata, 21 dni - Australia oraz Nowa Zelandia ( 18.01. - 07.02.2016 r.). Zapisanych jest obecnie 47 osób. Oferta specjalna tylko dla nas - 20% taniej. Zapisy do końca września. Plan do odebrania w Kalnej, albo może być przesłany osobom, które sobie tego życzą. Program został jeszcze zmodyfikowany i dochodzi przelot na północ Austrailii do Cairns, aby zobaczyć najpiękniejszą, największą i najbardziej znaną na świecie rafę koralową.

Zakończyła się nasza pierwsza niezwykła pielgrzymka do Gruzji i Armenii - kolebki chrześcijaństwa. Dziękuję całej grupie, która tak pięknie otworzyła się na moc Ducha Świętego, przeżywając 12 dniowe rekolekcje. Niech Bóg dalej nam błogosławi pozwalając doświadczać Swojej obecności  w różnych zakątkach świata. Następna odbędzie się w 2016 roku od 19 września, gdzie będą trwały zbiory winogron i granatów.

PIELGRZYMKA  DO MEDUGORJE - 05.09 - 13.09. 2015 r.  Brak wolnych miejsc !

Ziemia Święta  od soboty 24.10 do soboty 31.10. 2015 r. Brak wolnych miejsc ! Proszę przesyłać dane : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bank PKO SA nr konta:  17 1240 2089 1111 0010 1085 8483  Kazimierz Hanzlik, 44-268 Jastrzębie Zdrój, 3-go Maja 124c.

Drodzy młodzi małżonkowie! Chcemy zaproponować Wam niezwykłą, niepowtarzalną podróż poślubna do Rzymu, której punktem kulminacyjnym będzie Audiencja z Papieżem Franciszkiem. Jest to nietuzinkowy wyjazd bo możecie go przeżyć jedynie w okresie pierwszych sześciu miesięcy od zawarcia sakramentu małżeństwa. Możemy zapewnić Was, że w tym czasie w Waszych sercach ponownie zagoszczą emocje przywołujące wspomnienia z dnia Waszego ślubu. Jednym słowem będzie to czas owocny dla ducha i ciała... :) W strojach ślubnych będziecie spacerować po wiecznym mieście a wszystko po to by przeżycia te utrwalić w sesji zdjęciowej. Czas zapisany w albumie przywoła wspomnienia ... a wieczorem... zaprosimy Was na romantyczną kolację przy dźwiękach włoskiej muzyki. Więcej szczegółów na stronie http://www.podrozposlubnamarzen.pl/


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Cytaty Wielkich ludzi

Choćbyś przegrał całkowicie, zbierz się, zgarnij, zacznij od nowa! Spróbuj budować na tym, co w tobie jest z Boga.

- Stefan Kardynał Wyszyński